NAŠE SLUŽBY

Naše služby jsou velmi různorodé, přesvědčte se sami níže.

Naše služby

V dnešní době je internet nezbytnou součástí každé úspěšné firmy či projektu. Díky našim dlouholetým zkušenostem a vlastnímu know-how pomáháme projektům a firmám růst vzhůru. Preferujeme dlouhodobou spolupráci.

TVORBA WEBŮ

Jedna z našich hlavních činností je tvorba webových stránek. Tento obor se za poslední roky neustále rozrůstá a každým dnem se na internetu spustí několik desítek nových webových stránek.

GRAFICKÉ PRÁCE

Kompletní zpracování a vytvoření firemní identity, a to od analýzy Vašich potřeb, návrhu loga, webu, vizitek, hlavičkových papírů a tiskovin až po kompletní grafický manuál.

INTERNETOVÉ OBCHODY

Internetový obchod je internetová aplikace, která slouží k prodeji produktů. Internetových obchodů dnes nalezneme na internetu tisíce. Některé prodávají více, některé méně a některé neprodávají vůbec.

PROGRAMÁTORSKÉ PRÁCE

Naši programátoři si poradí jak s malým nebo velkým projektem, tak i s již rozdělanou zakázkou. Velice často také programujeme a vyvíjíme aplikace a moduly pro internetové obchody.

SEO OPTIMALIZACE

SEO optimalizace je zkratka z anglického označení – Search Engine Optimization – v překladu optimalizace webových stránek pro vyhledávače.

KODÉRSKÉ PRÁCE

Při tvorbě každého webu klademe důraz především na použitelnost webu. Při tvorbě webů se držíme nejnovějších standardů a dbáme na SEO optimalizaci pro vyhledávače.